Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.limenclothing.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.limenclothing.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem dodání zboží je adresa dodání uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, a jeho následným převzetím. Spotřebitel akceptací těchto obchodních podmínek, kterou projevuje při objednání zboží, zároveň objednává u dodavatele přepravní službu, s jejímž prováděním je započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, a to v úkonech směřujících k zajištění přepravy zboží ke spotřebiteli u spolupracující přepravní společnosti. Ve smyslu ust. § 53 odst. 8 písm. a) občanského zákoníku nemůže spotřebitel od této smlouvy o přepravě zboží odstoupit.

2. Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nebo nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. Veškeré osobní údaje poskytnuté při odesílání všech formulářů na našich webových stránkách jsou důvěrné (viz. Ochrana osobních dat).

3. Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením (odesláním). Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení.

4. Platební podmínky

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší, než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky. Platby za objednané zboží jsou prováděny na dobírku prostřednictvím České pošty nebo bezhotovostním převodem na účet.

5. Dodací podmínky

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu. Veškeré zboží, u kterého je uvedena dostupnost "Skladem", expedujeme k zákazníkovi do 48 hodin. Objednané zboží v ceně nad 2000,- Kč dodáváme zdarma.

6. Cena dopravy

Poštovné do České republiky:

Dobírka: 110,- Kč

Převodem na účet: 80,- Kč

Osobní odběr v Chlumci nad Cidlinou: 0,- Kč

Poštovné na Slovensko:

Dobírka: 190,- Kč

Převodem na účet: 160,- Kč

Cenu za dobírku zaplatíte v EURech. Pošta přepočítá cenu při převzetí balíku dle aktuálního kurzu.

7. Reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.limenclothing.cz a právním řádem platným v ČR. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Před odesláním je nezbytné emailem informovat nás o odeslání zboží. Po obdržení vráceného zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (převodem na účet nebo poštovní poukázkou). Vracení peněz poštovní poukázkou na adresu je zpoplatněno dle ceníku České pošty (cca 22,- Kč). Vrácení peněz na Slovensko je možné pouze převodem na účet. Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu na této adrese:

Limen Clothing

Ondřej Suchochleb

Družstevní 707/IV

50351 Chlumec nad Cidlinou

Před odesláním každé zásilky nás prosím kontaktujte e-mailem na info@limenclothing.cz

Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu, neporušeném obalu a s veškerým příslušenstvím.  Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Zkontrolujte si proto dodané zboží během přebírání zásilky.

8. Provozovatel a jeho kontakt

BcA. Ondřej Suchochleb

Družstevní 707/IV

50351 Chlumec nad Cidlinou

IČO: 88390870

tel: 723 354 890

email: info@limenclothing.cz

Veden v živnostenském rejstříku.

Provozovatel není plátcem DPH.