Overboard 2022

Na závěr letních prázdnin pro vás chystáme naší doposud největší a zároveň první venkovní akci: Limen Overboard 2022.

Festival s desítkou kapel se ponese převážně v punk rockovém duchu. Uskuteční se v sobotu 27. 8. 2022 od 13 hod. v centru Hradce Králové.

Místem, kde festival zakotví, bude Lodivadlo – Boatheatre na Kavčím plácku. Unikátní stan v podobě lodi otočené dnem vzhůru, bude na plácku doplněn bohatou nabídkou stánků s občerstvením a samozřejmě i naším oblečením.

Kdy: 27. 8. 2022, 13:00 - 23:00

Kde: Hradec Králové, Kavčí plácek (Lodivadlo)

Předprodej: 300 Kč, platba v těchto prodejnách je možná pouze hotově:

Templestore - Švehlova 523, 50002 Hradec Králové, tel.: 777 787 901, Po - Pá 10:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00

Tetovárna - Rybova 1904/21, 50009 Hradec Králové, tel.: 734 500 666

Kadeřnictví - Rybova 1908/21, 50009 Hradec Králové, tel.: 730 618 097

Vstupné na místě v den akce: 400 Kč

Snížené vstupné:

ZTP + ZTP/P: 150 Kč, prodej pouze na místě

Senior (osoby starší 65 let): 150 Kč, prodej pouze na místě

Junior (13 - 17 let včetně): 150 Kč, prodej pouze na místě

Děti do 12 let zdarma.

Po festivalu při předložení vstupenky v Templestore Hradec Králové získáváte 10% slevu na nákup.

FB událost: Limen Overboard 2022

Kapely:

The Atavists - Rocková kapela ovlivněná styly surf a stoner. Vznikli v roce 2014 a rychle si našli své místo na české hudební scéně, zejména díky svým energickým živým vystoupením. Středobodem nezaměnitelného zvuku The Atavists je frontman, kytarista a hlavní songwriter Adam Krofian se svým barytonem v hrdle a ničivými kytarovými linkami. Oporou mu jsou ječící zvuk elektrických varhan a syntetizátoru a tvrdá rytmická sekce. Roku 2016 vyšlo debutové album s názvem „Bad Times“, které se těšilo vřelému přijetí kritikou. Druhé album kapely „Lo-Fi Life“ vyšlo v březnu 2018. V roce 2019 získali dvě hudební ceny Anděl – Objev roku a Nejlepší rockové album (za Lo-Fi Life). Jako předkapela otvírali legendárním Muse, Kvelertak, Biffy Clyro, nebo Skunk Anansie.

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

The Rocket Dogz - Pražská smečka utržená ze řetězu se řítí do Hradce Králové! Svým vysokorychlostním koktejlem rock’n’rollu, punku, rockabilly a psychobilly válcují publika už více jak 14 let. V rámci svého žánru už dávno přerostli českou scénu a pravidelně obráží také zahraniční kluby a festivaly. Jsme si naprosto jistí, že tahle šílená smršť energie dostane Kavčák pořádně do varu. 

SPOTIFY  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Rabies - Z Vysočiny se k nám přivalí vlna devadesátkovýho punk rocku! Rabies hrají rychlý a melodický skate punk, ovlivněný kalifornskými kapelami. Vznikli v roce 2009, mají za sebou turné po Japonsku a sdíleli podium s Ignite, Anti-Flag nebo Billy Talent. Letos je čeká předskakování Lagwagon v Rock Café a nejlepší festival na světě – Punk Rock Holiday. Dorazí k nám s peckama ze zatím posledního alba Something Tasty. To nejlepší co v tomhle žánru v ČR najdeš!

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Burning Steps - Začátky kapely, aktuálně sídlící v v Praze, byly ovlivněny undergroundovou HC/punk scénou a životem v Mostě, odkud pocházejí. Postupem času se našli v melodickém punk rocku. Na jednom podiu se ukázali třeba po boku Agains Me!, nebo The Offspring. Letos kapela slaví už 15 let existence. 

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

NSOS - Legendární kapela NSOS, původem z Přerova, vznikla už před více než dvaceti lety a patří mezi zakladatele českého pop-punku. První DIY CD vydali v roce 2006. O rok později nahráli split CD s kapelou Punkhart a další split CD s kapelou Criminal Colection přišlo na svět v roce 2010. O šest let později vydávají zatím jejich poslední počin - album „Dnem za dnem" a stylově přechází spíše k pop rocku.

SPOTIFY  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Jirka Drtil - Charismatický cyklista, moderátor a písničkář z Hané, který věří, že punk mrtev ještě není a akustický zdaleka ne! Kromě toho, že bude Jirka drtit struny svojí kytary, tak se také ujme moderování celého festivalu. Na akcích klade důraz hlavně na zábavu a strhující show, na kterou nezapomeneš!

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

MEOW! - Koncerty MEOW! se dají přirovnat ke scéně, kdy pětadvacet koček bojuje o jídlo v jedné misce. Prostě hukot. Energie, emoce, neočekávané zvraty, křik i melodické refrény v hávu moderního punk-rocku. Členy můžete znát z Pipes & Pints, P:N:S, Define Me, Brixtn a dalších kapel české scény. Po několika personálních změnách se MEOW! posouvají o kus dál a připravují několik nových singlů, které mají zvuk zkombinovaný z legendárního Pražského studia Golden Hive pod taktovkou Amáka a roustoucího producenta Filipa Vlčka.

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

DCRadio - Emo punková kapela z Děčína hraje od roku 2014. Na kontě mají dvě studiová alba a aktuálně vydané dva nové singly. Z divokého severu přivezou do Hradce pořádnou dávku energie a dravosti.

SPOTIFY  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Spree - Královéhradeckou partičku (ex-Never Say Never) netřeba místním představovat. Štěňák a jeho boy band střílej vostrejma jeden hit za druhym. 90's punk rock si podává ruku s melodickym hardcorem. Nenech si ujít! 

SOUNDCLOUD  FACEBOOK

Petrol Station - Kladenská kapela vstoupila na scénu už v roce 2013 pod názvem Dirty Dog, kdy kluci kombinovali punk a grunge. Následovaly drobné změny v sestavě, experimentování s novými zvuky, změna názvu a přesun k nostalgickému pop-punku. 

SPOTIFY  BANDCAMP  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Stánky:

Limen Clothing - Streetwear značka oblečení

Klenot - Královéhradecký pivovar

Mooney Café & Bar - Káva a drinky

Chilli Táta - Burgery

Freší na pěší - Salátový bar, poke bowly

Palačinkový stánek - Francouzské palačinky sladké i slané

Zmrzka Bellezza - Řemeslná špachtlová zmrzlina

Rosengart - Stolní fotbálek

Lazebnice Bela - Pletení boxerských copánků s kanekalonem

mapa

Partneři akce:

Klenot Templestore Need To Hear Matěj Sládek Photography Stock - Trade Industries Autoškola BK Pizza Panda  ITV International Transport Jehněcí Fotěcí Laser Game Hradec Králové Rosengart Synergy Fingerboards Andrea Šipošová Photographer The Royal Barber Shop Kabelka.cz Lazebnice Bela