Overboard 2023

Druhý ročník punk rockového festivalu Limen Overboard se uskuteční v sobotu 26. 8. 2023 od 13 hod. v centru Hradce Králové.

Místem, kde festival zakotví, bude Lodivadlo – Boatheatre na Kavčím plácku. Unikátní stan v podobě lodi otočené dnem vzhůru, bude na plácku doplněn nabídkou stánků s občerstvením a samozřejmě i naším oblečením.

Kdy: 26. 8. 2023, 13:00 - 22:00

Kde: Hradec Králové, Kavčí plácek (Lodivadlo)

Online předprodej (formulář dole):

1. 5. - 31. 5. 400 Kč

1. 6. - 26. 8. 450 Kč

Vstupné na místě v den akce: 500 Kč

Snížené vstupné:

ZTP + ZTP/P: 200 Kč, prodej pouze na místě

Senior (osoby starší 65 let): 200 Kč, prodej pouze na místě

Junior (13 - 17 let včetně): 200 Kč, prodej pouze na místě

Děti do 12 let zdarma.

FB událost: Limen Overboard 2023

Kapely:

Straightline (DE) - Tahle energická banda z Mnichova je bezesporu jednou z nejlepších punk rockových kapel současnosti. Můžete se těšit na neuvěřitelně našlápnuté spojení skatepunku, thrash metalu a melodického hardcoru s rychlými riffy a chytlavými refrény. Straightline mají za sebou více než 20 let hraní nejen po celé Evropě. Tak neváhejte a přijďte si užít tuhle neskutečnou show!

SPOTIFY  BANDCAMP  YOUTUBE  FACEBOOK

From Our Hands (SK) - Slovenská punk rocková kapela z Bratislavy, založená v roce 2007 na pozůstatcích skupiny Trans Panama. Jejich tvorba se vyznačuje nadupaným hardcore punkem a zároveň melodičností. Kapela se během své existence představila na mnoha velkých festivalech, včetně Rock for People, kde vystupovala již několikrát. Hráli s kapelami jako The Prodigy, Sum 41 nebo Rise Against. Mají za sebou tři alba - Building Falls (2009), Sinners (2010) a Individuals (2014). Momentálně připravují novou desku, z které pochází zatím jejich poslední singl Invincible z roku 2017.

SPOTIFY  BANDCAMP  YOUTUBE  FACEBOOK

Charlie Bit My Finger (BE) - Pětičlenná punk rocková kapela z Belgie, založená v roce 2011. Jejich hudba vychází z melodického skate punku 90. let. Kapela má za sebou již tři alba, z nichž poslední s názvem "Back and Fourth" vyšlo v roce 2022. Objevili se už na větších festivalech jako Punk Rock Holiday, Jera On Air nebo Pouzza. Pokud máte rádi chytlavou hudbu v duchu Blink 182 nebo Millencolin, tak určitě nesmíte jejich vystoupení minout!

SPOTIFY  BANDCAMP  YOUTUBE  FACEBOOK

Heel Turn (GB/CZ) - Pětičlenná kapela z Liberce založená původně jako sólo projekt Seanem D. Harperem (Portsmouth, Velká Británie) v roce 2021. Kapela ve svojí hudbě kombinuje řízný punk-rock a hardcore. Heel Turn od roku 2022 odehráli spoustu energických koncertů a pokud jste je ještě neviděli, tak je prostě a jednoduše musíte vidět!

SPOTIFY  BANDCAMP  YOUTUBE  FACEBOOK

Hot Pants - Severočeská čtyřčlenná formace původem z Kadaně. Se svým česky zpívaným pop-punkem brázdí pódia už od roku 2009. Kapela má za sebou tři vydaná alba. Poslední EP s názvem "Six Pack" spatřilo světlo světa v roce 2019.

SPOTIFY  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Blursday - Mladá domácí kapela z Hradce Králové, hrající metalcore. Kapela se těší stále rostoucí popularitě a momentálně se soustředí na dokončení svého prvního EP. Jejich vystoupení na Kavčím plácku by sis určitě neměl nechat ujít.

SPOTIFY  BANDZONE  YOUTUBE  FACEBOOK

Stánky:

Limen Clothing - Streetwear značka oblečení

Klenot - Královéhradecký pivovar

Lazebnice Bela - Pletení boxerských copánků s kanekalonem

Partneři akce:

Klenot Templestore Need To Hear Matěj Sládek Photography Stock - Trade Industries Autoškola BK Pizza Panda  ITV International Transport Jehněcí Fotěcí Laser Game Hradec Králové Rosengart Synergy Fingerboards Andrea Šipošová Photographer The Royal Barber Shop Kabelka.cz Lazebnice Bela